BPRR001010416R2T00
MFR.Part #
BPRR001010416R2T00
JLCPCB Part #
C17395361
Package
SMD,10.1x10mm
Description
27mΩ 4.5A 5A 6.2uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS