BPDR00060630820M00
MFR.Part #
BPDR00060630820M00
JLCPCB Part #
C17338442
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
460mA 460mA 463mΩ 82uH ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS