LVF404015-4R7M-N
MFR.Part #
LVF404015-4R7M-N
JLCPCB Part #
C280509
Package
SMD,4x4mm
Description
1.44A 1.8A 100mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS