APSD000605308R2M00
MFR.Part #
APSD000605308R2M00
JLCPCB Part #
C6125157
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
100mΩ 2A 8.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS