LVF303015-470M-N
MFR.Part #
LVF303015-470M-N
JLCPCB Part #
C315710
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5Ω 370mA 460mA 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS