BPDR00040416330M00
MFR.Part #
BPDR00040416330M00
JLCPCB Part #
C17586836
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
320mA 320mA 33uH 675mΩ ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS