BPSD00060545680K00
MFR.Part #
BPSD00060545680K00
JLCPCB Part #
C17303120
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
460mΩ 610mA 68uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS