LVF201B12-1R5M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVF201B12-1R5M-N
JLCPCB Part #
C329583
Package
0806
Description
1.3A 1.44A 1.5uH 130mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS