MHCI06040-3R3M-R8
MFR.Part #
MHCI06040-3R3M-R8
JLCPCB Part #
C285700
Package
SMD
Description
10A 13A 16mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS