LS0603-1R8J-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LS0603-1R8J-N
JLCPCB Part #
C142159
Package
0603
Description
1.1Ω 1.8uH 17@7.9MHz 230MHz 520mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS