BPPM00070638132X00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPPM00070638132X00
Description
-40℃~+125℃ 1.3kΩ@100MHz 10MΩ 125V 2 2.5A 21mΩ - Common Mode Filters ROHS