SSL0503HC-150M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SSL0503HC-150M-N
JLCPCB Part #
C329902
Package
SMD
Description
1.2A 1.5A 15uH 170mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS