CUWI11T-900Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CUWI11T-900Y-N
JLCPCB Part #
C285933
Package
SMD,1.25x1.0x0.8
Description
-40℃~+105℃ 2 250mA 300mΩ 50V 90Ω@100MHz SMD,1.25x1.0x0.8 Common Mode Filters ROHS