PBY201209T-500Y-N
MFR.Part #
PBY201209T-500Y-N
JLCPCB Part #
C142056
Description
-55℃~+125℃ 1 25mΩ 3A 50Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS