CS0603-18NG-S
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CS0603-18NG-S
JLCPCB Part #
C285953
Package
0603
Description
170mΩ 18nH 3.1GHz 35@250MHz 700mA ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS