CHQ0603T-3N3S-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-3N3S-HU
JLCPCB Part #
C910043
Description
14@500MHz 280mΩ 3.3nH 415mA 8.6GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS