SCDS125T-560M-N
MFR.Part #
SCDS125T-560M-N
JLCPCB Part #
C329751
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.7A 110mΩ 56uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS