MRSC252A10-100M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MRSC252A10-100M-N
JLCPCB Part #
C329581
Package
SMD,2.5x2mm
Description
10uH 435mΩ 800mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS