CLH2012T-10NJ-S
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CLH2012T-10NJ-S
JLCPCB Part #
C180932
Package
0805
Description
10nH 18@100MHz 2.5GHz 300mA 300mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS