ASCQ000603033N8B00
MFR.Part #
ASCQ000603033N8B00
JLCPCB Part #
C6507219
Description
14@500MHz 3.8nH 355mA 400mΩ 7.8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS