BPRR00101051681K00
MFR.Part #
BPRR00101051681K00
JLCPCB Part #
C17226136
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.599Ω 510mA 520mA 680uH ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS