CL321611T-1R2K-N
MFR.Part #
CL321611T-1R2K-N
JLCPCB Part #
C280247
Description
1.2uH 100mA 45@10MHz 500mΩ 65MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS