BPSD00060530121K00
MFR.Part #
BPSD00060530121K00
JLCPCB Part #
C17465278
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
120uH 1Ω 580mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS