CL201212T-8R2K-N
MFR.Part #
CL201212T-8R2K-N
JLCPCB Part #
C365944
Description
1.1Ω 15mA 26MHz 45@4MHz 8.2uH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS