BPDR000606304R7M00
MFR.Part #
BPDR000606304R7M00
JLCPCB Part #
C17500465
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
2A 2A 35mΩ 4.7uH ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS