CL160808T-100K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CL160808T-100K-N
JLCPCB Part #
C180941
Package
0603
Description
1.7Ω 10uH 17MHz 30@2MHz 5mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS