MHCI04020-4R7M-R8
MFR.Part #
MHCI04020-4R7M-R8
JLCPCB Part #
C285741
Package
SMD
Description
126mΩ 2.2A 3A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS