CHQ0603T-9N1J-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-9N1J-HU
JLCPCB Part #
C525621
Description
14@500MHz 270mA 4GHz 650mΩ 9.1nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS