ASCQ000603031N8B00
MFR.Part #
ASCQ000603031N8B00
JLCPCB Part #
C5554877
Description
1.8nH 10GHz 120mΩ 14@500MHz 640mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS