BPSD000807508R2M00
MFR.Part #
BPSD000807508R2M00
JLCPCB Part #
C17442365
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.7A 50mΩ 8.2uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS