PBY201209T-110Y-N
MFR.Part #
PBY201209T-110Y-N
JLCPCB Part #
C5297248
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 11Ω@100MHz 6A SMD Ferrite Beads ROHS