BPSD00060545102K00
MFR.Part #
BPSD00060545102K00
JLCPCB Part #
C17665475
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
10Ω 1mH 30mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS