BPSD00080750220M00
MFR.Part #
BPSD00080750220M00
JLCPCB Part #
C17656650
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.5A 110mΩ 22uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS