BPRR001010518R2T00
MFR.Part #
BPRR001010518R2T00
JLCPCB Part #
C17636402
Package
SMD,10.1x10mm
Description
20mΩ 4.85A 5A 8.2uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS