BPSD00060545270M00
MFR.Part #
BPSD00060545270M00
JLCPCB Part #
C17338983
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
200mΩ 27uH 970mA ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS