BPSD00060530821M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSD00060530821M00
JLCPCB Part #
C17559331
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
150mA 7.5Ω 820uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS