BPSD00060530390K00
MFR.Part #
BPSD00060530390K00
JLCPCB Part #
C17580092
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1A 39uH 420mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS