BPSD00060530391K00
MFR.Part #
BPSD00060530391K00
JLCPCB Part #
C17591984
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
260mA 3.5Ω 390uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS