BPSD00060530390M00
MFR.Part #
BPSD00060530390M00
JLCPCB Part #
C17544558
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1A 39uH 420mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS