BPSD00060525221M00
MFR.Part #
BPSD00060525221M00
JLCPCB Part #
C17691400
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
220uH 250mA 3Ω ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS