BPSD00060525221K00
MFR.Part #
BPSD00060525221K00
JLCPCB Part #
C17670260
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
220uH 250mA 3Ω ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS