BPSD00060525121M00
MFR.Part #
BPSD00060525121M00
JLCPCB Part #
C17563427
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.38Ω 120uH 360mA ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS