APS0515M2R2A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS0515M2R2A
JLCPCB Part #
C53154699
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2uH 4A 52mΩ 6A Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS