BPSD00030321330M00
MFR.Part #
BPSD00030321330M00
JLCPCB Part #
C17643620
Package
SMD,3.3x3mm
Description
33uH 400mA 800mΩ ±20% SMD,3.3x3mm Power Inductors ROHS