BPSD000303212R7M00
MFR.Part #
BPSD000303212R7M00
JLCPCB Part #
C17218790
Package
SMD,3.3x3mm
Description
1.32A 140mΩ 2.7uH ±20% SMD,3.3x3mm Power Inductors ROHS