BPSC00131380330M00
MFR.Part #
BPSC00131380330M00
JLCPCB Part #
C2838289
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
33uH 4.8A 64.8mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS