BPCI00121250100TA0
MFR.Part #
BPCI00121250100TA0
JLCPCB Part #
C6515830
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 30.7mΩ 5A 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS