SCDS4D18T-220M-S-N
MFR.Part #
SCDS4D18T-220M-S-N
JLCPCB Part #
C329656
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
22uH 410mA 480mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS