SLF1255T-471M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1255T-471M-N
JLCPCB Part #
C329833
Package
SMD
Description
470uH 490mA 490mA 520mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS