BPSC00131360180T00
MFR.Part #
BPSC00131360180T00
JLCPCB Part #
C17560155
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
18uH 3.8A 34mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS